Magia Świąt, Magia Pomagania i wspólnie spędzonego czasu – warsztaty graficzne z absolwentami

20221212_074928
Uczestniczymy w akcjach

Magia Świąt, Magia Pomagania i wspólnie spędzonego czasu – warsztaty graficzne z absolwentami

W dniu 9 grudnia odbyły się tradycyjne, ale i nietypowe warsztaty graficzne. Wzięli w nich udział absolwenci wraz z rodzicami, a poprowadziła je pani Marta Wakuła – Mac, na co dzień pracująca w Pracowni Graficznej NCK.

Na ponad dwie godziny sala 9 zamieniła się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali po raz kolejny swoje talenty plastyczne, a młodzież zmieniła się w prawdziwych artystów. Był czas na rozmowę i wspólną zabawę, na podzielenie się wrażeniami związanymi ze zmianą szkoły przez uczniów. Powstały piękne prace, które trafiły na szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy oraz na coroczny Kiermasz na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej.

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie i pomysłowość.

Agnieszka Smoleń-Zaborska

Skip to content