Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

z13
Ogłoszenia

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie!

Rok Szkolny 2023/2024 przechodzi do historii. Rok pełen wyzwań, sukcesów, rok niezwykłych wzruszeń, ale też chwil gdy było trudno.

Nie mogłam dziś być z Wami, ze względu na stan zdrowia, aby podczas uroczystego apelu podziękować za ten rok. W szczególny sposób dziękuję mojej Pani Wicedyrektor Magdalenie Mazur, która przez ostatni rok była moim ogromnym wsparciem i wykonała, naprawdę duży ogrom ciężkiej pracy. Była moją opoką w trudnych momentach życia prywatnego i to między innymi dzięki niej, dziś uśmiecham się ze wzruszeniem.

Z serca dziękuję całej mojej Kadrze Pedagogicznej, koleżankom i kolegom, którzy na co dzień tworzą klimat i jakość tego miejsca, ale przede wszystkim czuję, że są moim ogromnym wsparciem.

Dziękuję wyjątkowej Radzie Rodziców – Pani Annie Małodobry- Przewodniczącej RR, człowiekowi orkiestrze, która poświęciła ogrom swojego prywatnego czasu na rzecz Naszej Szkoły.
Pani Jolancie Węgrzyn – człowiekowi od zadań niemożliwych, z sercem na dłoni.
Panu Wojciechowi Maciaszkowi – za skrupulatność finansową RR.
Panu Filipowi Nowakowi – za profesjonalizm i ogromne wsparcie.

Dziękuję wszystkim delegatom klas i każdemu Rodzicowi, który w jakikolwiek sposób przyczynił się do pracy, na rzecz Naszej Szkolnej Społeczności. Państwa serce, oddanie i zaangażowanie jest nieocenione i sprawia, że ta Szkoła jest przykładem na to, że można położyć wszystkie ręce na pokład dla dobra Naszych Uczniów.

Drodzy, mogę już napisać, Absolwenci, łza kręci się w oku, że coś się skończyło… Mam nadzieję, że czuliście się w Naszej Szkole ważni, potrzebni, a przekazana Wam wiedza zakiełkuje na dalszej drodze edukacji. Życie jest ciągłą zmianą, przed Wami nowa droga, nowi nauczyciele i przyjaźnie. Niech los Wam sprzyja i pamiętajcie, że moje serce i drzwi Naszej Szkoły są dla Was zawsze otwarte.

Kochani uczniowie gratuluję wszystkim osiągnięć tych dużych i tych małych, gratuluję Wam samozaparcia i pamiętajcie, że niezależnie od ocen, jesteście bardzo wartościowi dlatego, że po prostu jesteście.

Życzę całej społeczności Naszej Szkoły spokojnych, bezpiecznych wakacji. Naładujcie baterie, aby z nowym zapałem we wrześniu razem ze mną rozpocząć nowy rok szkolny 2024/2025.

Moi kochani z radością i wdzięcznością przekazuje Wam niespodziankę od Pana dr inż. Krzysztofa Klęczara Wojewody Małopolskiego, którego bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za ten miły gest dla Naszej Szkoły. https://fb.watch/sTVmuBuDnH/

Anna Romańczyk

Skip to content