Kadra

Pracownicy szkoly

Kadra

Anna Romańczyk –  Dyrektor
Magdalena Mazur – Wicedyrektor

Balicka AgnieszkaPsycholog
Bogdan Karolina Urlop
Boroń BarbaraUrlop
Cieślik Marta – Pedagog
Comber Luiza – Język angielski
Drwięga-Faliszek Katarzyna – Urlop
Dziura Paweł – Informatyka
Fedoruk Adrian – Wychowanie fizyczne
Flaszowski Michał – Wychowanie fizyczne
Głownia Dorota – Edukacja wczesnoszkolna
Gmyrek Monika Wychowawca świetlicy
Góra Katarzyna – Matematyka
Jachymczak Marta Kierownik świetlicy
Janusiewicz Agnieszka – Edukacja wczesnoszkolna
Jurkowska Katarzyna – Edukacja wczesnoszkolna
Kaczocha Natalia  – Język angielski
Karp Joanna – Matematyka
Kądzielawa Michał  – WOS, EDB
Kochman Katarzyna – Język angielski 
Kozioł Dominika   – Język polski
Kulka Patrycja  – Język polski, Historia
Laszczyk-Szustka Katarzyna – Matematyka, Chemia
Lizak-Obara Maria – Język angielski
Ks. Marcin Masłoń – Religia
Mazur Bernardetta – Urlop
Michalski Michał Wychowanie fizyczne, Historia
Niemczyńska Ewa  – Urlop
Niżnik Eliza – Wychowawca świetlicy
Nowak Joanna – Geografia, Przyroda
Opach Katarzyna – Edukacja wczesnoszkolna
Otocka Magdalena – Edukacja wczesnoszkolna
Ożadowicz Ołena – Wychowawca świetlicy
Piechówka Sabina  – Edukacja wczesnoszkolna
Podlasińska Renata – Wychowanie fizyczne
Pytel Piotr – Psycholog, Technika
Rosiek Joanna – Język polski
Rutkowska Anna – Język niemiecki
Rzepka Aneta – Biologia, Chemia
Salomon Renata – Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska Olga – Wychowawca świetlicy
Skóra Anna – Wychowawca świetlicy
Smoleń-Zaborska Agnieszka – Historia
Stokłosa-Marszałek Marta – Edukacja wczesnoszkolna
Stożek Justyna – Urlop
Suchanecka JoannaReligia, Etyka
Sułowicz Ewelina – Fizyka, Matematyka 
Świergosz Katarzyna – Urlop
Torba Danuta – Muzyka, Plastyka
Wieczorek Sandra – Wychowanie fizyczne
Wolska Marta – Język angielski
Wojturski Wojciech – Język angielski
Zaryczny Katarzyna – Język polski
Ziętek-Baćkowska Barbara – Język polski


Khimichenko Olha – Asystent Międzykulturowy
Kuzara Justyna – Sekretarz Szkoły
Turowska Anna – Biblioteka
Tynka Sylwia – Samodzielny Referent

 

Ślubowanie Klas Pierwszych

19 października 2022r.
17:30

Zamknij okno za pomocą krzyżyka w prawym górnym rogu.
Skip to content