Gala koszykówki w Tauron Arena

Gala koszykówki w Tauron Arena

W dniu dzisiejszym nasze reprezentantki z klas czwartych uczestniczyły w podsumowaniu Szkolnej ligi koszykówki w hali Tauron Arena.

Była to impreza promująca te piękną dyscyplinę a przede wszystkim świetna zabawa.

Dziewczęta rozegrały trzy mecze w swojej grupie i zanotowały 2 porażki oraz 1 zwycięstwo.
Najlepszą zawodniczką w naszej szkole była Martyna Bugaj.
W drużynie występowały: Martyna Bugaj. Maja Chwalczuk, Jagoda Jodłowska, Magdalena i Joanna Łapczyńskie, Blanka Bieniek, Ewa Trela, Alicja Rodziewicz, Zuzanna Wrana oraz Wiktoria Zbela.
Trenerem zespołu była Renata Podlasińska.
Dzięki sponsorom dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz bilety wstępu do parku wodnego.

Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim rodzicom, którzy mimo niedzieli zawieźli swoje pociechy na turniej oraz gorąco dopingowali z trybun.