Zimowe Miasteczko zaprasza!

SP 43 (2)

Zimowe Miasteczko zaprasza!

Jutro wielki dzień!!!

START: godz. 17.00. Zimowe miasteczko czeka na WAS przy SP 43.
Rada Rodziców przygotowała:

1) KOŁO FORTUNY: darmowa zabawa dla wszystkich dzieciaków. Zabierz mamę, tatę, dziadków, psa (tutaj pamiętaj, że TYLKO TY za niego odpowiadasz) i szukaj koła fortuny. Tam dostaniesz specjalny bilecik, na którym musisz zebrać wszystkie pieczątki. Każda pieczątka to zadanie do wykonania. A jakie? Przyjdź i przekonaj się sam. Aby zdobyć pieczątkę szukaj RENIFERA. Jak go rozpoznać? Ma czerwone, świecące rogi. Ale uważaj! Lubi się przemieszczać! A kiedy bilecik będzie gotowy zakręć kołem i zgarnij nagrody (mamy bilety do kina, fajne gadżety, słodycze, a nawet szczęśliwy numerek, dzięki któremu będziesz w szkole bezpieczny przez 1 dzień).

2) Bogata oferta GASTRONOMICZNA- sprzedajemy po bardzo konkurencyjnych cenach: zapiekanki bez chemii, hot dogi 100% parówka z szynki w bułeczce bez E, oscypki z grilla z żurawinką, pyszny, domowy bigosik, kawa, grzaniec. By było słodko i cudownie, mamy dla Was ciasta (dokładnie te od cudownych rodziców, które zbieramy do jutra do godz. 12:00) oraz fontannę czekoladową z owocami. Mniam! Tym razem by upolować coś pysznego – udaj się do punktu wydawania kuponów (zlokalizowany przy słodkiej kawiarence). Tam wybierz co Cię interesuje, zapłać i z kuponikiem udaj się do strefy gastro. A po co to wszystko – by było higienicznie i sprawnie.

3) Cudowne stroiki, świece, wianki, karty, aniołki i wiele, wiele innych wspaniałości zrobionych przez uczniów naszej szkoły specjalnie na ten dzień przy współpracy z nauczycielami.

4) Opłatki – cudowne aniołki po raz pierwszy będą je sprzedawać na kiermaszu.

Wpadnij koniecznie – weź ze sobą gotówkę, najlepiej drobne i zobacz na co TWOJE pieniążki są wydawane.
Przyjrzyj się namiotom, sprzętom gastronomicznym, całemu zapleczu kubeczków, talerzyków, łyżeczek. Oglądnij wianki, skrzaty, oprawę świetlną i bądź TAM, GDZIE TWORZY SIĘ MAGIA.

Kochani, liczymy na WAS! Wiem, że są choroby, sprawy większej wagi, zmęczenie, brak czasu, ale jak nie będzie WAS to dla NAS będzie to sygnał, że to co robimy po prostu nie ma sensu.

Zapraszamy jutro! Godzina 17:00 – w jedności siła.