Zimowe Miasteczko SP 43!

kiermasz

Zimowe Miasteczko SP 43!

Już tylko 24 h dzielą Nas od Wielkiego Zimowego Miasteczka SP 43. Już jutro pojawi się link do relacji na żywo z Naszego wydarzenia, mamy jednak nadzieje, że będziecie z Nami całymi rodzinami. Czy będziecie z Nami??

Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Już po raz trzeci z ogromną radością otworzymy WIELKIE ZIMOWE MIASTECZKO SP 43. Już 15 grudnia w piątek o godzinie 17:00 z relacją na żywo z Naszej sceny popłyną do nieba Świąteczne Kolędy i tańce niespodzianki w wykonaniu Naszych uzdolnionych uczniów i uczennic. Na zewnątrz jak już weszło w tradycje Naszej szkolnej społeczności prawdziwie świąteczny klimat, z kiermaszem i pysznymi potrawami oraz zimowym bezalkoholowym grzańcem. Wielka zimowa loteria, piękne ozdoby świąteczne, ciasta i licytacja kończąca naszą aukcje na żywo. I tak po prostu wspólny czas przy dźwięku kolęd i życzliwości, której życzę Nam wszystkim nie tylko od Święta ale każdego dnia.

Bądź z Nami tego wieczoru. Z serca zapraszamy!

Anna Mazur Dyrektor SP 43