Warsztaty graficzne – Rodzinnie i twórczo w klasie 8b

rodzinnie_tworczo_w_klasie_8b_20211212_1723911516

Warsztaty graficzne – Rodzinnie i twórczo w klasie 8b

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią udało się spotkać na rodzinnych warsztatach w klasie 8b. W dniu 7 grudnia odbyły się warsztaty graficzne. Wzięli w nich udział uczniowie wraz z rodzicami, a poprowadziła je pani Marta Wakuła – Mac, mama Olka.

Pani Marta przybliżyła nam technikę linorytu i malowania roślinami. Na trzy  godziny nasza klasa zamieniła się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice po raz kolejny odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Efektem pracy były piękne prace, które będzie można zakupić podczas kiermaszu świątecznego.

Dziękuję  Rodzicom w szczególności Pani Marcie oraz Uczniom za zaangażowanie i aktywny udział w warsztatach.