Świąteczne Licytacje razem z Radą Rodziców

406574241_10231927542352711_78573692485393815_n
Ogłoszenia

Świąteczne Licytacje razem z Radą Rodziców

Zapraszamy do świątecznych licytacji, z których dochód przeznaczony będzie na działalność statutową Rady Rodziców!

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1thycl0tK

Szanowni Darczyńcy,
z ogromnym wzruszeniem już po raz trzeci czuję i widzę ogrom wsparcia i serca okazanego Naszym uczniom ❤️ Za każdy podarowany na licytacje dar z głębi serca bardzo serdecznie dziękuje. Drodzy przyjaciele Naszej Szkoły zostało kilka dni, by wylicytować podarowane z życzliwości na aukcje fanty, dlatego bardzo serdecznie zachęcam i proszę, aby trafiły do nowych właścicieli i służyły im, a przy okazji wsparły Nasze działania. Z głębi serca dziękuję za ogrom pracy Pani Oli Ohirko i Weronice Urbanik- Pęk. To Wasza nieoceniona pomoc i poświęcony czas sprawił, że licytacja tak świetnie się rozwinęła. Ostatnie dni kochani, by podbijać ceny… Kto da więcej???

Z głębi serca dziękuję i pozdrawiam
Anna Mazur Dyrektor SP 43

Skip to content