Niech Święty Walenty będzie uśmiechnięty

2022-02-16 (1)

Niech Święty Walenty będzie uśmiechnięty

Niech święty Walenty będzie uśmiechnięty! ❤❤

Walentynki, które obchodzimy 14 lutego, to doskonała okazja, by wyrazić swoją sympatię także wobec osób, z którymi na co dzień uczymy się i pracujemy. Lubię Cię! Cieszę się, że mam takiego przyjaciela. Miło Cię widzieć! To słowa, które mogą dać dużo radości. Nie tylko od święta!Z okazji walentynek uczniowie klasy 4b przygotowali na lekcji języka polskiego piękne kartki z życzeniami i podarowali je wylosowanej przez siebie osobie. Skupienie i wielkie zaangażowanie – to było widać na twarzach czwartoklasistów w czasie pracy. Potem zaś było dużo radości i śmiechu. Warto wykorzystać każdą okazję, by powiedzieć komuś miłe słowo. To nic nie kosztuje! Wszystkim życzymy miłości i przyjaźni – to one pomagają nam przezwyciężać małe i duże przeszkody.