Najpiękniejsze znaczki zostały wybrane!

znaczek 001

Najpiękniejsze znaczki zostały wybrane!

W związku z przypadającą w 2023 roku 50 rocznicą włączenia Swoszowic w granice administracyjne miasta Kraków, pragnąc upamiętnić to jakże ważne dla naszej dzielnicy wydarzenie, nasza szkoła była organizatorem Konkursu plastycznego „Swoszowice – Dzielnica X” projekt znaczka pocztowego”. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i przygotowanie pięknych prac nawiązujących do ważnych miejsc i wydarzeń związanych naszą dzielnicą.

Prace konkursowe można było oglądać w na wystawie pokonkursowej, zorganizowanej na terenie naszej szkoły. Wszystkie piękne i niezwykle ciekawe – z całą pewnością wymagały niesamowitej pracy i kreatywności. Ich twórcy wykazali się wielką pomysłowością w interpretacji tematu.

Nagrodzone prace będą zamieszczane na korespondencji wysyłanej z naszej placówki. Dziękujemy także tym, którzy wsparli organizację konkursu oraz ufundowali nagrody.

Agnieszka Smoleń-Zaborska
Patrycja Kulka