Mała książka – wielki człowiek

1
Biblioteka

Mała książka – wielki człowiek

Mała książka – wielki człowiek

Pod koniec tygodnia, który rozpoczął się od Walentynek, biblioteka szkolna udała się z wizytą do klas I-szych. Celem wizyty było zachęcenie uczniów do zaprzyjaźnienia się z książką już od pierwszych lat nauki, ukazanie najmłodszym radości z czytania. Dzięki „Instytutowi czytelnictwa” każdy otrzymał w prezencie książkę „Pierwsze abecadło”, która ma wspomagać naukę czytania i pasję czytelniczą u najmłodszych. Mamy nadzieję, że uczniowie klas: Ia i Ib dalej z takim zapałem będą pogłębiali w sobie radość z czytania książek i będą one towarzyszyły im nieustannie w ich życiu.

                                „Książki to są twoi najlepsi przyjaciele. Nie wyśmieją, nie zdradzą, a nauczą wiele”

Jan Rak

Skip to content