Grudzień w klasie 7c

IMG_20231213_131512

Grudzień w klasie 7c

Od początku grudnia w klasie 7c czuć już było świąteczny nastrój. Nic dziwnego – za oknem leżał śnieg, a wokół pojawiły się przebrane w czerwono-białe czapki postaci. Wzajemne rozdawanie mikołajkowych prezentów jest już w naszej klasie tradycją, ale zaskoczenie i radość z upominków powraca każdego roku z nową siłą. Udało się także tworzenie świątecznych ozdób na szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Tym razem zaroiło się od wszelkiej maści bałwanków, którym – w większości opatulonych szalikami – towarzyszyły małe świąteczne drzewka. Zima wdarła się również na lekcje matematyki, twórczo urozmaicając zajęcia dotyczące właściwości potęg. Prace uczniów były jak płatki śniegu: każda inna, każda wyjątkowa. Z takim przygotowaniem nie pozostaje już nic innego jak tylko czekać na klasową wigilię, która będzie naszym ostatnim klasowym spotkaniem w starym roku.

Wychowawczyni: Katarzyna Góra