Gomar Szkolna Liga Koszykówki

279215473_5247624958628855_8260305076501998423_n

Gomar Szkolna Liga Koszykówki

Nasza szkoła uczestniczy w rozgrywkach dziewcząt w mini koszykówce w ramach Koszykarskiej Ligi Szkolnej. Dziewczęta otrzymały piękne stroje, w których rozgrywają mecze. We czwartek nasze dziewczęta z klas czwartych zadebiutowały w Szkolnej Lidze Koszykarskiej. W rozgrywkach ze swoimi koleżankami z innych szkół zanotowały dwa zwycięstwa zostawiając stres za drzwiami. Szczególnie drugi mecz był bardzo wyrównany. Udało nam się wygrać po bardzo zaciętej walce 26:24 pkt. Jeden celny rzut zadecydował o wygranej:)Wytrwałość, opanowanie, waleczność i zgranie to cechy, którymi wykazały się WSZYSTKIE zawodniczki, dokładając do tego wiele indywidualnych umiejętności. Cztery kwarty w każdym meczu to dość dużo jak dla dziewczynek z naszej szkoły. Mamy małą salę gimnastyczną a hala Korony to wielkie boisko i trzeba dużo sił, aby wytrwać. Dziewczynki jednak z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem walczyły do końca zostawiając serce na boisku.
W zespole grały: Martyna Bugaj. Maja Chwalczuk, Jagoda Jodłowska, Oliwia Jamrozowicz, Magdalena i Joanna Łapczyńskie, Blanka Bieniek, Ewa Trela, Alicja Rodziewicz, Zuzanna Wrana oraz Wiktoria Zbela.
Opiekunem drużyny była Renata Podlasińska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!