Dzień tylko dobrych wróżb, czyli andrzejkowa przygoda pierwszoklasistów!

IMG-20231121-WA0019-min
1-3

Dzień tylko dobrych wróżb, czyli andrzejkowa przygoda pierwszoklasistów!

21 listopada uczniowie klas 1a i 1c spędzili w niezwykłym miejscu, jakim jest Zaczarowane Wzgórze w Czasławiu. Już sama nazwa wywołuje dreszczyk emocji, bo któż by się oparł zaczarowanemu miejscu? Zgodnie z przewidywaniami, atrakcji było co niemiara. Począwszy od wypiekania ciasteczek z wróżbami, poprzez omówienie zwyczajów andrzejkowych i wróżenie. Nie zabrakło gier i zabaw czarodziejskich. Zwieńczeniem tej niezwykłej przygody była andrzejkowa dyskoteka. Czujnym wzrokiem obserwowała nas Fela, kotka rezydentka, którą trzy lata temu zaopiekowała się jedna z pań animatorek.

Dzieci odwiedziły też mini zoo, gdzie miały możliwość karmienia marchewką kóz i baranów.

W stodole zaś rozegrała się prawdziwa bitwa w słomie. Największą atrakcją była jednak przejażdżka na konikach. Wszyscy prezentowali się jak zawodowi jeźdźcy.

Oby spełniły się wszystkie wróżby, które dzieci znalazły w ciasteczkach, bo były to same dobre wróżby! 🙂 W końcu w zaczarowanym miejscu dzieją się tylko magiczne rzeczy.

Wychowawczynie klas 1a i 1c

Skip to content