Akcja „Wymień się książką”

book-1283865_1280 (1)
Uczestniczymy w akcjach

Akcja „Wymień się książką”

Od poniedziałku, 11 grudnia do poniedziałku 18 grudnia przynosimy niepotrzebne nam już książki na wymianę!

W akcji ,,Wymień się książką” może wziąć udział każdy. Wystarczy przynieść ze sobą przynajmniej jedną, a maksymalnie trzy książki.

Książki muszą być w dobrym stanie – to ważne! Jeżeli posiadasz w domu książkę w dobrym stanie, a jest Ci ona niepotrzebna, to przynieś ją i weź inną w zamian.

Pamiętaj, że książka czytana żyje dłużej!

Książki można wymieniać na stoliku w bibliotece szkolnej.

Wymiana dostarczonych wcześniej książek nastąpi w kolejnym tygodniu w dniu 20 grudnia na dużych przerwach.

Podstawowe zasady akcji wymiany książek:

1.  Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców.

2.  Jedynym warunkiem uczestnictwa w wymianie książek jest przyniesienie co najmniej jednej niezniszczonej książki.

3.  Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek, ile sam przyniósł na wymianę – wymiana następuje 1:1.

4.  Akcja jest całkowicie bezpłatna, stąd wszelkie transakcje pieniężne są niedopuszczalne.

5. Wymiana książek jest dobrowolna.