Projekt STARS – Rowerem do szkoły

1
Uczestniczymy w akcjach

Projekt STARS – Rowerem do szkoły

Dnia 17 września 2021 roku w Urzędzie Miasta Krakowa uczestniczyliśmy w konferencji i warsztatach organizowanych przez Wydział Gospodarki Komunalnej, inaugurującej dziewiąty rok realizacji Projektu STARS – Rowerem do szkoły. Wydarzenie odbyło się również w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu celem, którego jest zachęcanie krakowian do korzystania ze zrównoważonej mobilności i dbania o zdrowie.

Konferencja i warsztaty skierowane były dla przedstawicieli krakowskich szkół podstawowych, biorących udział w Projekcie STARS. Wraz z wszystkimi zgromadzonymi podsumowywaliśmy działania realizowane w trudnym roku szkolnym 2020/2021, który bez wątpienia z racji panującej pandemii ograniczył możliwości realizacji wielu aktywności rowerowych. Z nadzieją, że obecnie rozpoczynający się rok szkolny umożliwi nam rozwinięcie „rowerowych skrzydeł” planowaliśmy różne przedsięwzięcia, które mamy nadzieję zrealizować. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w działaniach Projektu STARS!

Piotr Pytel
Marta Cieślik
Dominika Kozioł

Skip to content