Konkurs „Internet – surfuj mądrze i bezpiecznie!”

Konkurs „Internet – surfuj mądrze i bezpiecznie!”

Serdecznie zapraszamy do udziały w konkursie „Internet – surfuj mądrze i bezpiecznie!”  PLAKAT

Zasady ogólne:

Konkurs organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I – VIII.

Cele konkursu:

pobudzenie aktywności twórczej dzieci,

zasad bezpiecznego korzystania z Internetu wśród dzieci,

wzmocnienie wśród uczniów wiary we własne umiejętności i zdolności,

uświadomienie zagrożeń związanych z Internetem,

włączenie szerokiego grona dzieci i młodzieży w obchody Międzynarodowego „Dnia Bezpiecznego Internetu”,

Organizacja konkursu:

Prace konkursowe należy dostarczyć do 25 lutego 2022r. do sali nr 3. Prace mogą być wykonane indywidualnie lub grupowo.  Grupa może liczyć maksymalnie 5 osób /możliwy różny przedział wiekowy/.

Praca konkursowa to plakat na temat bezpiecznego Internetu /technika dowolna/

Prace uczestników oceniane będą w następujących kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VIII. Dostarczenie pracy na konkurs jest jednoznaczne ze zgodą autora/autorów na jej publikowanie.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 marca 2022r. na stronie internetowej szkoły. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o terminie wręczenia nagród.

Zachęcamy do udziału. Marta Stokłosa – Marszałek, Agnieszka Smoleń – Zaborska, Iwona Szyniec