Gym Space zaprasza na zajęcia

silhouette-3280313_1280 (1)

Gym Space zaprasza na zajęcia

Drodzy Rodzice,

Gym Space zaprasza do zapoznania się ze specjalną oferta dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 43 w Krakowie!

W roku szkolnym 2024/2025 zapraszamy Państwa do zapisów na zajęcia we wtorki, czwartki i piątki o godzinie 15:30 w promocyjnej cenie 60 zł. Dla uczniów SP43 oferujemy opcję przyprowadzenia dzieci ze świetlicy przez trenera i odbioru przez rodziców z naszej sali gimnastycznej przy ul. Myślenickiej 133 o godzinie 16:30.

Podczas treningów w Gym Space Państwa dzieci będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej w profesjonalnie wyposażonej sali dostosowanej do specjalistycznych treningów gimnastycznych. Na naszych zajęciach dopasujemy poziom do możliwości poszczególnych uczestników dając każdemu z nich szansę doskonalenia swoich umiejętności oraz nauki coraz trudniejszych elementów gimnastycznych. Regularne treningi pozytywnie wpłyną również na ogólną kondycję dzieci i przyczynią się do ich rozwoju społecznego.

Poznaj nas lepiej klikając

Zapraszamy do zapisów przez naszą stronę internetową. Wybierając jedną z wymienionych wyżej grup prosimy o wpisanie w uwagach hasła: „SP 43” oraz wstrzymanie się z płatnością do momentu otrzymania maila z systemu Active Now z linkiem skorygowanej płatności w promocyjnej cenie.

Do zobaczenia na sali gimnastycznej,

Zespół Gym Space

GYMSPACE KRAKÓW