Grudzień w 8 b

Grudzień w 8 b

Grudzień w klasie 8b był miesiącem pełnym wydarzeń. W klasie dwukrotnie odbyły się warsztaty graficzne dzięki wsparciu i pomocy pani Marty Wakuły Mac. Klasa przygotowała kartki świąteczne dla Fundacji Anny Dymnej, a pracując wspólnie z rodzicami uczniowie przygotowali prace na kiermasz świąteczny.

Kultywowaliśmy także zwyczaj związany z Mikołajkami – uczniowie obdarowali się prezentami.

W dniach 15-17 grudnia odbyły się egzaminy próbne. Uczniowie klas ósmych przez trzy kolejne dni zmagali się z arkuszami z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Próbne egzaminy przebiegają zgodnie z procedurami CKE, dzięki temu uczniowie mogą się dowiedzieć do jakiej formy egzaminu powinni się przygotować w maju.

17 grudnia udaliśmy się do kina na film Spider-Man: Bez drogi do domu, film w dniu premiery dostarczył wielu wrażeń, a wspólne wyjście było szansą na miłe spędzenie czasu i integrację klasy.

Ostatnim akcentem było klasowe spotkanie wigilijne, podczas którego padło wiele miłych słów podczas życzeń. Po pięknych i szczerych życzeniach można było już zasiąść i skosztować przygotowanych przez uczniów i rodziców słodkości. Uczniowie również ozdabiali pierniki wykazując się olbrzymią kreatywnością

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wszelkich klasowych przedsięwzięć.