Zapraszamy na Bieg Swoszowicki!

running-g9d92b9e44_1920
Ogłoszenia / Sport

Zapraszamy na Bieg Swoszowicki!

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w 9. Biegu Swoszowickim, który odbędzie się w niedzielę 29 maja br.

Wydarzenie zostanie rozegrane na terenie Uzdrowiska Kraków-Swoszowice przy ul. Kąpielowej.

Do wyboru biegi dla dzieci na dystansach od 100m do 300m w zależności od wieku:

• roczniki 2015-2016 – 100m,
• roczniki 2013-2014 – 200m,
• roczniki 2011-2022 (oraz 11-latki) – 300m.

Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów z Naszej Szkoły do zgłaszania chęci udziału w biegu do Pani Renaty Podlasińskiej lub nauczycieli wf-u. Każdy uczeń biorący udział w biegu otrzyma koszulkę z logo Naszej Szkoły. Serdecznie też prosimy wolontariuszy o zgłaszanie się do pomocy w organizacji biegu do Pana Piotra Pytla. Drodzy Rodzice niech tego dnia nie zabraknie w maratonie Naszej społeczności SP43 #wjednoscisilasp43.
Ponadto zachęcamy do udziału w Rodzinnej Mili na dystansie 1,6km w której można wystartować od 10 roku życia i podczas której zostaną nagrodzone najszybsze rodziny (drużynę tworzą 3 osoby spokrewnione w linii prostej np. dziadkowie – rodzice – dzieci). Dla wszystkich mieszkańców Swoszowic i okolic zostanie przygotowane miasteczko biegowe i piknik z wieloma atrakcjami takimi jak dmuchane zamki, zjeżdżalnie, mega piłkarzyki. Nie zabraknie także waty cukrowej, popcornu czy lodów.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://itmbw.pl/bieg-swoszowicki/

Skip to content