Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

3-10
Ogłoszenia

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Dobiegł końca Rok szkolny 2021/2022. 83 absolwentów, wyrusza w nowy etap swojego życia, choć w Naszych sercach pozostaną na zawsze❤️

„Nie bój się przyszłości, Czeka Cię wysiłek, ale też spokój spełnienia, Czekają Cię dni, które wypełnisz treścią i życie, któremu co dnia nadajesz sens. Nie pozwól, żeby brak planów pogrążył Cię w morzu wątpliwości, Nie rezygnuj z marzeń, Nie bój się przyszłości, Ona i tak przyjdzie”. (autor nieznany).

Za nami rok wytężonej pracy i nauki, czas wielu nowych doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów i trudnych wyborów. Gratuluję i dziękuję Wszystkim!
Dzisiaj w sposób szczególny zwracam się do absolwentów naszej szkoły, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji, ale wierzę, że są do niego dobrze przygotowani.
Egzamin ósmoklasisty pokazał, że jesteście odpowiedzialni i rozsądni.
Mam nadzieję, że czuliście się w naszej szkole potrzebni, ważni i docenieni, że znaleźliście życzliwość i zrozumienie, że okres nauki w naszej szkole pozwolił Wam zdobyć niezbędną wiedzę, doświadczenie i odwagę na dalszą drogę edukacji. Wyznaczajcie sobie cele, które zamierzacie osiągnąć!
Wiążę z Wami duże nadzieje, ponieważ jestem przekonana, że wiedza, zdolności i umiejętności zdobyte, odkrywane i rozwijane w naszej szkole, będą teraz procentowały.
W życiu kierujcie się wyłącznie zasadami , które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych. „ Szanujcie siebie, a inni Was uszanują”.

Życzę Wam, abyście w wybranej przez siebie szkole odnaleźli dla siebie miejsce, odnaleźli nowych kolegów, a nawet przyjaciół, spotkali życzliwych i wymagających nauczycieli.
Wszystkim uczniom dziękuję, za Waszą ciężką prace, za każdy uśmiech, dobre słowo, za to że jesteście i za to jacy jesteście🌷🌷🌷Wiem, że nie każdy dzień był radosny i dlatego dziękuję Wam za to, że współpracowaliście z nauczycielami.❤️

Rodzicom dziękuję za wsparcie, trud wychowania dzieci i kształcenia ich, szczególnie w okresie zdalnego nauczania. Bez Waszej pomocy byłoby zdecydowanie trudniej. Państwa wsparcie, życzliwość i pomoc jest nieoceniona. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Współpraca z Państwem to przyjemność i zaszczyt.🌷🙏

Nauczycielom dziękuje za to, że każdego dnia możemy wspólnie tworzyć nową szkołę, szkołę z tradycjami, ale otwartą na nowoczesność, patrzącą w przyszłość.❤️🌷Nadszedł czas na zasłużone wakacje. Życzę całej społeczności szkolnej udanych i bezpiecznych wakacji.

Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Do zobaczenia we wrześniu kochani❤️❤️❤️

Anna Romańczyk

Zamknij okno za pomocą krzyżyka w prawym górnym rogu.

Dzień otwarty dla klas pierwszych

31 sierpnia 2022r.
11.00 - 13.00

Skip to content