Warsztaty przyrodnicze w 1c

3 (3)
1-3

Warsztaty przyrodnicze w 1c

W klasie 1c odbyły się w ostatnim czasie dwa kolejne warsztaty, przeprowadzone
przez panią Barbarę z Wędrownej Pracowni Przyrodniczej „Barczatka”. Pierwsze z
nich dotyczyły tematu słoni, a drugie wielorybów. Dzieci jak zawsze dowiedziały się
wielu faktów oraz ciekawostek na temat zwierząt i w sposób twórczy spędziły czas.

Agnieszka Janusiewicz

Skip to content