Terminy zajęć dodatkowych

dodatkowe
Ogłoszenia / Strefa ucznia

Terminy zajęć dodatkowych

Harmonogram zajęć dydaktyczno-wyrównawczych

Klasa Przedmiot (sala)TerminNauczyciel prowadzący
1aedukacja wczesnoszkolna (korytarz przy świetlicy)wtorek 11:30-12:15Sabina Piechówka
1cedukacja wczesnoszkolna (s. 21)poniedziałek
11:30-12:15
Katarzyna Opach
2aedukacja wczesnoszkolna (s. 3)piątek 7:10-7:55Magdalena Otocka
2bedukacja wczesnoszkolna (s. 5a)poniedziałek 11:30-12:15Dorota Głownia
3aedukacja wczesnoszkolna poniedziałek 7:10-7:55Agnieszka Janusiewicz 
3bedukacja wczesnoszkolna (s. 3)czwartek 8:00-8:45Marta Stokłosa-Marszałek
4bmatematyka (s.5a)
język polski
język angielski
czwartek 11:30-12:15
wtorek 12:30-13:15
piątek 7:10-7:55
Katarzyna Góra 
Joanna Rosiek
Maria Lizak-Obara
4cmatematyka
język polski (s.20)
piątek 9:45-10:30
wtorek 14:30-15:15
Katarzyna Góra 
Patrycja Kulka
5ajęzyk polski
język angielski
historia  
wtorek 8:50–9:35  
poniedziałek 8:00-8:45
wtorek 8:50-9:35 
Joanna Rosiek
Maria Lizak-Obara
Agnieszka Smoleń-Zaborska  
5bjęzyk angielski (s.22)
język angielski (s.23)
wtorek 7:10-7:55
czwartek 13:30 -14:15
Marta Wolska
6ajęzyk polski (s.17)piątek 7:10-7:55Barbara Ziętek-Baćkowska
6bgeografia (jadalnia)
język polski (s.23)
matematyka (s.21)
środa 9:45-10:30
piątek 7:10-7:55
środa 8:50 – 9:35
Joanna Nowak
Dominika Kozioł 
Joanna Karp
6cgeografia (jadalnia)
język polski (s.16a)
środa 10:40-11:25
wtorek 8:50-9:35
Joanna Nowak
Barbara Ziętek-Baćkowska
7achemia
język niemiecki
czwartek 12:30-13:15
środa 15.25 -16.10
Aneta Rzepka
Anna Rutkowska
7bjęzyk angielski środa 8:00-8:45Wojciech Wojturski
8a/8b/8c/8dwiedza o społeczeństwie (s.23)środa 14:30-15:15Michał Kądzielawa 
8a/8bmatematyka poniedziałek 12:30-13:15Katarzyna Laszczyk-Szustka
8b/8djęzyk angielski środa 7:10-7:55Natalia Kaczocha 
8ajęzyk polski (s.18)
język angielski (s.21)
język angielski
wtorek 8:00-8:45
poniedziałek 11:30-12:15
poniedziałek 11:30 – 12:15 
Katarzyna Zaryczny
Katarzyna Kochman
Luiza Comber
8bjęzyk polski (s.23)
chemia (s.20)
poniedziałek 7:10-7:55
środa 7:10-7:55
Dominika Kozioł
Aneta Rzepka
8cjęzyk angielski
język polski (s.15)
matematyka
wtorek 8:00-8:45
wtorek 14:30-15:15
piątek 11:30-12:15
Katarzyna Kochman
Katarzyna Zaryczny
Joanna Karp
8djęzyk polski (s.18)
język angielski (s.22)
wtorek 7:10-7:55
poniedziałek 7:10-7:55
Patrycja Kulka
Luiza Comber

Ślubowanie Klas Pierwszych

19 października 2022r.
17:30

Zamknij okno za pomocą krzyżyka w prawym górnym rogu.
Skip to content