Koncert edukacyjny „Muzyczny savoir vivre”

koncert (6)
4-8

Koncert edukacyjny „Muzyczny savoir vivre”

Uczniowie klas 4b i 5b udali się do Klubu Soboniowice i uczestniczyli koncercie edukacyjnym w wykonaniu muzyków Filharmonii Krakowskiej, pod hasłem „Muzyczny savoir vivre”. Audycje muzyczne Filharmonii Krakowskiej to forma umuzykalnienia dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Podczas 45-minutowych lekcji, opartych o krótkie utwory i fragmenty utworów, przeplatanych opowieściami o muzyce uczniowie poznają instrumenty muzyczne, twórczość wybitnych kompozytorów. Jak mówią organizatorzy koncertów dla dzieci „…Zaprzyjaźniamy Dzieci
z wielką sztuką. Z serdecznością i uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się w nim czuć, gdy dorosną i czerpać ze sztuki i muzyki radość, inspirację i piękno…”

Ślubowanie Klas Pierwszych

19 października 2022r.
17:30

Zamknij okno za pomocą krzyżyka w prawym górnym rogu.
Skip to content