egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 07, listopad 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

Kto Ty jesteś? Muzealna lekcja patriotyzmu

W dniu 6 listopada 2018 roku uczniowie klasy 5 b odwiedzili  Gmach Główny Muzeum Narodowego w Krakowie. Podczas zwiedzania Galerii "Broń i Barwa w Polsce" odbyła się muzealna lekcja patriotyzmu. W trakcie spotkania w formie zabawy wzbogaciliśmy wiedzę o naszej ojczyźnie, symbolach narodowych, poznaliśmy historię polskiego oręża oraz jego umundurowanie. Wspólnie zastanawialiśmy się co oznacza termin patriotyzm i czym jest dla współczesnego Polaka. Podczas spaceru przeszliśmy pod pomnik Józefa Piłsudskiego i jego legionistów, zobaczyliśmy także jak miasto Kraków przygotowuje się do uroczystości związanych ze 100-leciem odzyskania niepodległości.

Agnieszka Smoleń-Zaborska

 

 

Odsłony: 356