egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 19, czerwiec 2019 D. Głownia


Wycieczka do Balic

          Dzieci z klasy 1 B odwiedziły Centrum Edukacji Lotniczej w Balicach bogate w wyposażenie multimedialne uwzględniające najnowsze rozwiązania technologiczne. Na wielkim ekranie śledziły połączenia lotnicze z całym światem. Poznały zasady funkcjonowania lotniska, jego organizację oraz pracowników.

Pomogły im w tym ściany edukacyjne, opatrzone grafikami przedstawiającymi procedury i zawody na lotnisku. Na zakończenie dzieci miały możliwość obserwowania startującego samolotu z tarasu widokowego. Wszyscy uczniowie otrzymali maskotkę, a najbardziej aktywni uczniowie Ewa i Dominik zostali wyróżnieni drobnymi prezentami. Dziękuję rodzicom za pomoc podczas wyjazdu.

Dorota Głownia

 

 

Odsłony: 190