egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Wycieczki

Opublikowano: środa, 30, czerwiec 2021
S. Piechówka

Wycieczka 2b do ZOO w Krakowie

23 czerwca klasa 2b odwiedziła ogród zoologiczny w Krakowie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta. Przemierzając alejki ogrodu, dzieci oglądały je z bliska, poznały ich wygląd i tryb życia. Był też czas na lody i pamiątkowe zakupy :)

Czytaj więcej: Wycieczka 2b do ZOO w Krakowie

Opublikowano: niedziela, 27, czerwiec 2021
A. Smoleń - Zaborska

Wielokulturowy Kazimierz

W dniu 23 czerwca klasa 7b udała się na spacer po Kazimierzu - żydowskiej dzielnicy Krakowa. Spacer miał na celu ukazanie wielokulturowości Kazimierza – styku religii chrześcijańskiej i żydowskiej. Spotkanie z panią przewodnik miało miejsce przy Klasztorze Paulinów na Skałce, gdzie przypomniano historię konfliktu między biskupem krakowskim i królem Bolesławem Śmiałym. Uczniowie odwiedzili Plac Wolnica, Kościół Bożego Ciała miejsca, gdzie znajdują się synagogi, poznali tradycje i święta żydowskie.

Czytaj więcej: Wielokulturowy Kazimierz

Opublikowano: środa, 23, czerwiec 2021
D. Kozioł

Piknik  - klasa 5b

W piątek 18 czerwca wybraliśmy się na piknik, który odbył się u stóp kopca Kraka -  legendarnego władcy Polaków, założyciela Krakowa. 

Czytaj więcej: Piknik klasa 5b

Opublikowano: środa, 11, grudzień 2019
I. Szyniec


Mikołajki w 2a i 3a!

Ten dzień jest oczekiwany przez nas wszystkich. Święty Mikołaj przygotował dla dzieci niespodziankę. Drugoklasiści i trzecioklasiści odwiedzili Fabrykę Bombek w Miechowie. To miejsce nabiera szczególnego klimatu w magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci poznały proces tworzenia szklanych ozdób choinkowych, które przybierają kształt nie tylko tradycyjnych, okrągłych bombek, ale również kształty zwierzątek,  aniołków, elfów….

Czytaj więcej: Mikołajki w 2a i 3a!

Opublikowano: wtorek, 03, grudzień 2019
W. Cieśliński


Zielona szkoła w Dusznikach-Zdroju

Czytaj więcej: Zielona szkoła w Dusznikach-Zdroju

Opublikowano: czwartek, 24, październik 2019
W. Greszta-Kudyba


Klasa 5a na tropie niezwykłych przygód!

W ostatnim czasie nasza klasa miała okazję wspólnie przeżyć wspaniały czas, podróżując do wyjątkowych miejsc.

Czytaj więcej: Klasa 5a na tropie niezwykłych przygód!

Opublikowano: piątek, 18, październik 2019
D. Kozioł

Wycieczkowo  w klasie 4b

2 października uczniowie klasy 4b wybrali się na warsztaty edukacyjne do MPO Barycz. Zajęcia odbywały się w plenerze. Odwiedziliśmy Państwa Śmieciaków w ich mieszkaniu.

Czytaj więcej: Wycieczkowo w klasie 4b

Opublikowano: wtorek, 15, październik 2019
K. Świergosz


Wrocław – miasto wielu wrażeń

            Historyczna stolica Dolnego Śląska, miasto na prawach powiatu, największe miasto leżące na Ziemiach Odzyskanych, siedziba władz województwa dolnośląskiego, czwarte pod względem ludności miasto w Polsce – to tylko niektóre określenia opisujące Wrocław dające się znaleźć w Internecie. „Wikipedia” dodaje coś jeszcze: „Wrocław został sklasyfikowany w pierwszej setce miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w 2015, 2016 i 2017, a także w pierwszej setce najbardziej inteligentnych miast na świecie (smart city) w raporcie IESE Cities in Motion Index 2017. Uczniowie klas 6a, 6d i 8b mieli szansę zweryfikować, czy miasto to jest naprawdę warte zachwytu.

Czytaj więcej: Wrocław – miasto wielu wrażeń

Opublikowano: piątek, 11, październik 2019
A. Smoleń-Zaborska

„Wyprawa Magellana”

30 września 2019 r. z okazji Dnia Chłopaka klasy szóste wraz z wychowawcami wybrały się do kina ,,Cinema City”. Uczniowie wzięli udział w warsztatach „ Jak tworzymy animacje”, podczas których poznali historię filmów animowanych, rodzaje animacji oraz techniki jej wykonywania na przykładzie znanych i lubianych filmów.

Czytaj więcej: "Wyprawa Magellana"

Opublikowano: poniedziałek, 23, wrzesień 2019
I. Szyniec


Jesienna wycieczka

12 września 2019r. razem z klasą 2b, 3a i 3b odwiedziliśmy gospodarstwo agroturystyczne w Gruszowie.

Czytaj więcej: Jesienna wycieczka