egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 29, kwiecień 2019 A. Rzepka

Działalność Koła Naukowego H2Okoń

 

W ramach projektu „Być jak Ignacy” powstało koło naukowe H2Okoń, które jest prowadzone przez zawsze uśmiechniętą panią Anetę. Spotykamy się prawie co tydzień, by dowiedzieć się czegoś nowego o odkryciach naukowych.

Celem projektu jest poznanie czterech wybitnych polskich naukowców. Do tej pory poznaliśmy już m. in. Kazimierza Funka – odkrywcy witamin B1 i Mariana Rejewskiego, który w 1932 złamał szyfr Enigmy, niemieckiej maszyny szyfrującej.

Na zajęciach panuje świetna atmosfera, wszyscy słuchają się na wzajem i są zaangażowani.

 

Olga Filipska kl. 6a

 

Odsłony: 157