egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 18, grudzień 2018 A. Smoleń-Zaborska

Warsztaty graficzne w 5 b

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego też  w naszej klasie zagościła świąteczna atmosfera. W dniu 10 grudnia odbyły się warsztaty graficzne. Wzięli w nich udział uczniowie wraz z rodzicami, a poprowadziła je pani Marta Wakuła - Mac, mama Olka.

Pani Marta przybliżyła nam technikę linorytu. Na dwie godziny nasza klasa zamieniła się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Efektem pracy były piękne kartki świąteczne, które trafiły na szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Dziękuję  Rodzicom w szczególności Pani Marcie oraz Uczniom za zaangażowanie i aktywny udział w warsztatach.

 

Agnieszka  Smoleń-Zaborska

 

 

 

Odsłony: 220