egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 07, listopad 2018 A. Smoleń-Zaborska

 

Uczta na Olimpie

Klasa V b – w ramach podsumowania dotychczasowych lekcji z mitologii – przygotowała ucztę bogów greckich, wszyscy mogli przenieść się na górę Olimp, aby tam bawić się i ucztować.

  Uczniowie byli przebrani w przepiękne stroje, nie zapomnieli też o różnego rodzaju atrybutach, które wyróżniały poszczególnych bogów. Ponadto wszyscy przygotowali informacje, które przybliżyły sylwetki postaci mitologicznych. Łukasz przygotował w wersji greckiej imiona wszystkich kolegów i koleżanek. Jak przystało na boską ucztę, nie zabrakło greckich słodkości. Nad wszystkim czuwał gromowładny Zeus w towarzystwie całej grupy Posejdonów.

 

 

 

Odsłony: 204