egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 23, wrzesień 2021 D. Kozioł

Sprzątanie świata z klasą 6b

 

W poniedziałek 20 września, korzystając z nieco lepszej aury, wybraliśmy się na spacer po najbliższej okolicy. Łącząc przyjemne z pożytecznym, posprzątaliśmy świat, a raczej jego mały kawałek....  Fragment naszej małej ojczyzny.


Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka - mówi znane przysłowie. Tak też powoli zapełniały się nasze worki. Przyznać trzeba jednak, że nie natknęliśmy się na żadne większe składowisko śmieci, co dobrze świadczy o mieszkańcach Swoszowic.

Bardzo dziękujemy pani Izabeli Kucharskiej za pomoc w czasie tej wyprawy.

Uczniowie klasy 6b wraz z wychowawczynią

Odsłony: 19