egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 23, wrzesień 2021 Maria Lizak-Obara

The Dot Day w szkole

It all started with a Dot ...Na lekcjach języka angielskiego, ubrani w kropki i kropeczki, zainspirowani historią małej dziewczynki- Vashti, starsi uczniowie z dużym entuzjazmem opowiadali o swoich talentach, mocnych i słabych stronach. Natomiast najmłodsi, pobudzili wodze swojej fantazji, zaczynając właśnie od kropki, wykazali się pomysłowością, kreatywnością, oryginalnością i zachęcają do tego innych.

Dzień Kropki to dzień dostrzegania swoich talentów i odkrywania własnej ekspresji, gdzie motywem przewodnim jest kropka. To dzień radości i zabawy.  

IMG 20210922 150137 resized 20210922 095838892

Odsłony: 17