egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 16, wrzesień 2019 M. Cieślik


Odkrywamy tajemnice skutecznej nauki

10 i 12 września uczniowie klasy 4a i 4b wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez p. Macieja Natanka - pedagoga z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 3 w Krakowie. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z podstawowymi zasadami efektywnego uczenia się oraz zaprezentowanie im mnemotechnik – możliwych do wykorzystania podczas nauki.

Odkrywając karty, czwartoklasiści poznawali tajemnice skutecznej nauki. Wśród najważniejszych znalazły się: zainteresowanie tematem, koncentracja, zapamiętywanie, higiena pracy umysłowej, zrozumienie. To bardzo ważne, by pamiętać o tych zasadach, zwłaszcza że w klasie 4 już coraz więcej nauki i nowych przedmiotów. Aby sprostać wymaganiom każdego z nich, wszystkim przydadzą się  uzyskane w czasie warsztatów wskazówki.

Czwartoklasiści, powodzenia... W zdobywaniu nowej wiedzy, doskonaleniu umiejętności i pielęgnowaniu koleżeńskich relacji. :)

 

Tego Wam życzą:

Marta Cieślik – pedagog szkolny
oraz Wasze Wychowawczynie

                                                              

Odsłony: 77