egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 10, czerwiec 2019 A. Smoleń-Zaborska


Z historią pomysłowo i wesoło…

Uczniowie naszej szkoły świetnie sobie radzą wykonując projekty historyczne, prace są pomysłowe i pięknie wykonane, a co najważniejsze, jak mówią uczniowie pozwalają one wzbogacić ich wiedzę dotyczącą wybranych zagadnień historycznych.

Uczniowie klas IV-VIII do tej pory przygotowywali drzewa genealogiczne, kodeksy rycerskie oraz lapbooki dotyczące mitologii oraz władców polskich. Mogliśmy podziwiać również prace dotyczące praw człowieka oraz sytuacji na świecie po II wojnie światowej. Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyły się przygotowane przez czwartoklasistów pierwsze strony gazet czy prace z zakresu myślografii.

Uczniowie w swojej pracy wykorzystują technologię komputerową przygotowując prezentacje i filmiki. Prace są bardzo różnorodne, często podejście do tego samego tematu jest zupełnie inne.

Prace uczniów można oglądać w sali historycznej, klasy wzajemnie podziwiają efekty swojej pracy, często sami widząc prace innych wybierają nowe pomysły na przygotowanie własnych projektów.

Agnieszka Smoleń-Zaborska

Patrycja Kulka

 

 

Odsłony: 165