egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 30, czerwiec 2021 D. Głownia

Klasowo i rodzinnie w klasie 3B

Upalny wtorek, 22 czerwca spędziliśmy w parku linowym XTREME. Nareszcie można było nacieszyć się towarzystwem i piękną pogodą. W spotkaniu wzięli udział rodzice, uczniowie i ich rodzeństwo. Celem dzieci (i niektórych rodziców) było przejście trasy. Niektórzy mogli pójść tą trudniejszą, położoną wyżej. Dzieciaki pokonywały swoje słabości dopingowane przez rodziców. Emocji było dużo, a satysfakcji i dumy jeszcze więcej.

Przygotowane ciasta i ciasteczka znikały błyskawicznie. Kiełbaski smakowały jak nigdy dotąd. Woda i soki były pyszne!

Potem mecz siatkówki. Miło było patrzeć na szczęśliwe dzieci, które tryskały niespożytą energią. Szkoda było wracać do domu…

Dorota Głownia

Odsłony: 35