egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: niedziela, 05, maj 2019 P. Pytel

rowerowy maj

 

Kampania Rowerowy Maj

                Szanowni Państwo od 6 maja rozpoczynamy Kampanię Rowerowy Maj.

Głównym celem Kampanii jest promowanie aktywności fizycznej, zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej.

W ramach Kampanii liczone będą aktywne podróże do szkoły lub przedszkola odbyte  od dnia 06 maja do dnia 31 maja 2019 roku, z wyłączeniem dni wolnych ustawowo oraz maksymalnie pięciu dni wycieczek (dla poszczególnej klasy).

Za aktywne podróże uznaje się przejazdy rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, itp., a także  w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską lub samochodem łączone z aktywnymi podróżami na ostatnim odcinku, którego długość nie powinna być krótsza niż 200 m.

Za każdy przejazd uczestnik otrzymuje dwie naklejki:  kwadratową do przyklejenia w książeczce rowerowej  i okrągłą do przyklejenia na plakat klasowy.

Kampania zakłada rywalizację w formie zabawy na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym oraz  w grupie uczestniczących w Kampanii placówek. Najaktywniejsi uczestnicy Kampanii w każdej kategorii zostają nagrodzeni.

Rejestracja aktywnych podróży prowadzona będzie każdego dnia Kampanii poprzez odnotowanie przejazdu  przy nazwisku ucznia/dziecka w klasowym dzienniku rowerowym. Weryfikacja dotyczy wszystkich uczniów, którzy przyjeżdżają do szkoły rowerem (uczniowie posiadający Kartę Rowerową przyjeżdżają do szkoły samodzielnie, uczniowie bez Karty przyjeżdżają pod opieką rodzica/opiekuna), hulajnogą, na rolkach, wrotkach itp.

Jeśli ktoś z Państwa nie zgadza się na udział w Kampanii Rowerowy Maj bardzo proszę o informację zwrotną do niedzieli 5 maja.

Wszystkie informacje dotyczące Kampanii Rowerowy Maj znajdą Państwo na stronie: https://rowerowymaj.eu/krakow/

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

stars

Odsłony: 302