egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 30, kwiecień 2019 P. Pytel

 

Masowy Przejazd Rowerowy 2019

            Uwaga! Uwaga! W sobotę 27 kwietnia, uczestnictwem w Szkolnym Masowym Przejeździe Rowerowym uroczyście otworzyliśmy sezon rowerowy 2019.  W tym roku spotkaliśmy się pod Muzeum Narodowym, by stamtąd, wraz z uczniami z innych krakowskich szkół, pod banderą organizatorów: Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów wyruszyć na Rowerowy Przejazd.

Całość naszej rowerowej trasy wynosiła 8,5 km ( przy Muzeum Narodowym al. 3 maja – al. Mickiewicza – al. Słowackiego – ul. Warszawska – ul. Pawia – tunel św. Rafała Kalinowskiego – al. Lubomirskiego – rondo Mogilskie – ul. Mogilska – al. Jana Pawła II – fontanna w parku AWF) i trzeba szczerze powiedzieć, że wielu uczestników miało chrapkę na więcej. Celem przejazdu była promocja roweru jako ekologicznego środka transportu, jak również zachęcanie wszystkich krakowian do aktywnego wypoczynku, w postaci rowerowych wypraw.

            Pragniemy bardzo podziękować wszystkim Uczestnikom  tegorocznego Szkolnego Masowego Przejazdu Rowerowego:

Gabrysi Desoń (4B) i Mateuszowi Desoń (6B)

Karolinie Buczek (4D)

Natalii Bobek (6B)

Pawłowi Gomuła (6B)

Aleksandrowi Jeżowskiemu (6B)

Zofii Taran (7A)

Maksymilianowi Żak (4A) i Wiktorii Żak (6A)

Bardzo dziękujemy Rodzicom powyższych Uczniów, którzy uczestnictwem w działaniach programowych, wspierają realizację Projektu STARS. Kochani, bardzo cieszymy się, że jeździmy razem, bo bez Was to nie byłoby to samo J

            Przypominamy, że w tym roku w ramach projektu STARS walczymy o Złoto w związku z czym zachęcamy do uczestnictwa w działaniach programowych, o których będą Państwo informowani na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy

Marta Cieślik

Dominika Kozioł

Piotr Pytel

 

Odsłony: 119