egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 29, październik 2019 P. Pytel

KONKURS FOTOGRAFICZNY

„FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA Z ROWEREM W TLE”

PRZEZNACZONY DLA UCZNIÓW KLAS I-VIII I ICH RODZICÓW

            W ramach Projektu STARS Rowerem do Szkoły zapraszamy wszystkich uczniów oraz Rodziców do udziału w konkursie fotograficznym „Fotografia Artystyczna z rowerem w tle”.  Przez cały listopad będziemy czekać na Waszą artystyczną fotografię z rowerem w tle 😉 Być może korzystając z ostatnich tygodni jesieni uda się Wam, drodzy Rodzice i Uczniowie wyruszyć na rowerową przejażdżkę i uwiecznić Waszą rowerową przygodę w sposób artystyczny na fotografii 😉 Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Organizatorzy

Marta Cieślik, Piotr Pytel, Dominika Kozioł

 

 

Oświadczenie Rodziców

Regulamin konkursu

 

Odsłony: 198