egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 07, listopad 2018 A. Rzepka

 

Bezpiecznie i odblaskowo…. czyli
o akcji roznoszenia odblaskowych ulotek

Dnia 12 października 2018r. uczniowie klasy 1a w asyście swoich starszych kolegów i koleżanek z klasa 4b udali się na jesienny spacer. Nie był to jednak zwykły spacer! Celem wycieczki było rozdawanie ulotek, propagujących korzyści wynikające z noszenia odblasków. Akcja skierowana była przede wszystkim do mieszkańców Swoszowic, a także osób, które przebywają w tutejszym Sanatorium.

Miło było widzieć, kiedy Seniorzy dziękowali dzieciom za taką niecodzienną lekcję bezpiecznego poruszania się po drogach.

 

 

DSCF6536

 

DSCF65301

Odsłony: 166