egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: wtorek, 29, październik 2019 K. Jurkowska


KONKURS NA PIOSENKĘ ODBLASKOWĄ ORAZ ODBLASKOWA DYSKOTEKA

KLAS I-III

        Dnia 17 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się „Odblaskowa dyskoteka”. Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością w doborze stroju. Była odblaskowa odzież, obuwie, biżuteria, dodatki oraz typowe odblaski wkomponowane w strój. Kolorowych odblasków i kamizelek było całe mnóstwo.

Zabawa taneczna była połączona z edukacją o naszym bezpieczeństwie na drodze, dlatego też podczas trwania imprezy odbył się quiz wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Oprócz quizu odbył się również międzyklasowy konkurs muzyczny na piosenkę odblaskową.  Zwyciężyli uczniowie klasy 3a. Uczniowie wyposażeni w odblaski wirowali na parkiecie. W przyciemnionym świetle taniec z odblaskami dawał niezwykłe efekty, dzięki czemu uczniowie naocznie mogli przekonać się, na jakiej zasadzie działają elementy odblaskowe.

 

 

Odsłony: 122