egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 28, październik 2019 D. Kozioł


Odblaskowy happening

22 października uczniowie klasy 8a wraz z opiekunami zorganizowali odblaskowy happening – przemarsz ulicami Swoszowic. Happening odbył się w ramach X edycji Małopolskiego Konkursu dla szkół podstawowych „Odblaskowa Szkoła”.  Celem było zachęcenie mieszkańców naszej dzielnicy do noszenia odblasków, które zwiększają naszą widoczność po zmroku
i niejednokrotnie ratują życie.

Uczniowie klasy 8a samodzielnie zaprojektowali ulotki dotyczące bezpieczeństwa i odblasków, następnie  wydrukowali je z  pomocą rodziców. Idąc ulicami Swoszowic: Myślenicką, Merkuriusza Polskiego i Chałubińskiego, rozmawialiśmy z napotkanymi mieszkańcami Swoszowic. Zachęcaliśmy do noszenia odblasków. Byliśmy także w Samorządowym Przedszkolu nr 132.

Podejmując działania w ramach „Odblaskowej Szkoły”, pokazujemy, że nasza szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły.

Odblaski ratują życie!


Opieka nad uczniami:
Luiza Comber
Dominika Kozioł

 

 

Odsłony: 92