egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: piątek, 02, luty 2018 B. Boroń

Zajęcia z języka angielskiego w świetlicy

Zdobyte nowe umiejętności oraz kompetencje w europejskim programie Erasmus plus pozwalają mi na prowadzenie zajęć z uczniami na świetlicy szkolnej.

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas dla wielu ludzi na całym świecie. Piękne tradycje oraz zwyczaje świąteczne dostarczają mnóstwo wspaniałych inspiracji do przygotowania zajęć. Takowe zajęcia przeprowadziłam z uczniami klasy 3b. Zajęcia rozpoczęły się od zabawy ruchowej „10 little gingerbreads”. Następnie uczniowie otrzymali karty pracy związane ze świątecznym tematem zajęć. Zadaniem uczniów było uzupełnienie kart, podpisanie poznanymi słowami odpowiednich obrazków oraz wypełnienie krzyżówki sprawdzającej znajomość nowych słówek. Nieodłącznym elementem zajęć była praca w grupach, podczas której uczniowie wykonywali świąteczne kartki wraz z życzeniami. Podsumowaniem zajęć była nauka piosenki „Jingle bells”. 

 

 

Odsłony: 428