egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Erasmus +

Opublikowano: środa, 26, wrzesień 2018
P. Pytel

Sprawozdanie z wyjazdu w ramach projektu Erasmus +

W dniach 30.07-10.08.2018 roku miałem szczęście uczestniczyć w kursie językowym w European School of English (ESE) w St. Julian’s na Malcie. Jak było? Hmmm…. Trudno ubrać w słowa magię miejsca, atmosferę szkoły i bogactwo doznań, których doświadczyłem podczas pobytu na Malcie. Jednak spróbuję w kilku zdaniach opowiedzieć o tym, co najważniejsze.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z wyjazdu w ramach projektu Erasmus +

Opublikowano: poniedziałek, 24, wrzesień 2018
L. Comber

Sprawozdanie z kursu metodyczno-językowego

„Creative Methodology” w ramach programu
Erasmus + Mobilnosć szkolnej kadry edukacyjnej

W dniach 16 - 27 lipca 2018 r. uczestniczyłam  w kursie  metodycznym dla nauczycieli języka angielskiego „Creative Methodology”.

Kurs został zorganizowany w ramach programu Erasmus+ Mobilność kadry edukacyjnej i odbył się na Malcie – malutkiej wyspie położonej na Morzu Śródziemnym, bogatej w przepiękną architekturę i wspaniałe krajobrazy. Zajęcia  w wymiarze 30 godzin tygodniowo odbywały się w szkole językowej ALPHA School of English w miejscowości St. Paul’s Bay.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z kursu metodyczno-językowego

Opublikowano: poniedziałek, 24, wrzesień 2018
M. Mazurek

 

Kurs językowy w St. Giles w Brighton

Jedna z najlepszych szkół językowych w Wielkiej Brytanii znajduje się w Brighton,  –St. Giles Internatonal. 60 lat tradycji, bardzo wysoka ocena wśród studentów, świetne kwalifikacje nauczycieli, nowatorskie metody pracy, indywidualne podejście do studenta oraz wysoki profesjonalizm to główne atuty szkoły.

Czytaj więcej: Kurs językowy w St. Giles w Brighton

Opublikowano: poniedziałek, 02, lipiec 2018
K. Gajewski

Raport - Malta

            Celem wyjazdu na kurs języka angielskiego na Maltę w ramach projektu Mobilność kadry edukacyjnej europejskiego programu Erasmus plus było zdobycie nowych umiejętności i kompetencji w zakresie metodyki języka angielskiego, a w moim przypadku konkretnie zapoznanie się z metodyką CLIL (Content and language integrated learning).

Czytaj więcej: Raport - Malta

Opublikowano: wtorek, 13, marzec 2018
A. Smoleń-Zaborska

 

Projekt eTwinning „100 lat Niepodległej”

Projekt polega na nawiązaniu współpracy ze szkołami z różnych regionów Polski w naszym przypadku są to głownie szkoły z województwa śląskiego. Pomysł na tematykę projektu wiąże się z przypadającą w 2018 roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości i działaniami, jakie z tej okazji podejmują szkoły.

Czytaj więcej: Projekt eTwinning „100 lat Niepodległej”

Opublikowano: czwartek, 08, luty 2018
R. Podlasińska

 

Nietypowa lekcja wychowania fizycznego

w klasie 7b

W styczniu w ramach lekcji wychowania fizycznego dziewczęta miały możliwość sprawdzenia znajomości słówek z języka angielskiego dotyczącej aktywności ruchowej.

Ciekawe zadania przygotowała Martyna Hotloś.

Uczennice pracując w grupach dopasowywały słowa polskie do angielskich nazw ćwiczeń, które wykorzystujemy na rozgrzewce.

Czytaj więcej: Nietypowa lekcja wychowania fizycznego w klasie 7b

Opublikowano: piątek, 02, luty 2018
B. Boroń

Zajęcia z języka angielskiego w świetlicy

Zdobyte nowe umiejętności oraz kompetencje w europejskim programie Erasmus plus pozwalają mi na prowadzenie zajęć z uczniami na świetlicy szkolnej.

Czytaj więcej: Zajęcia z języka angielskiego