egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 24, wrzesień 2018 P. Pytel

 

W minioną sobotę, 22 września, z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu wzięliśmy udział w organizowanym przez Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów okolicznościowym przejeździe rowerowym. Impreza ta wpisała się w obchody Tygodnia Mobilności w Krakowie, a jej celem było promowanie transportu rowerowego oraz zdrowego, aktywnego trybu życia.

Pomimo porannych zwiastunów niepogody, na Rynku Podgórskim pojawili się wytrawni rowerzyści z naszej szkoły, którym nie straszny deszcz i plucha. Na szczęście o godzinie 11 słońce już przedzierało się nieśmiało przez chmury, dzięki czemu z radością mogliśmy wyruszyć wraz z innymi zapalonymi, krakowskimi rowerzystami, wyznaczoną przez organizatorów trasą. Przejechaliśmy ulicami dzielnicy Podgórze - w rejonach, gdzie nie ma lub planowane są nowe trasy rowerowe. Pomimo licznych pagórków i odcinków wymagających od nas dobrej kondycji 😉 szczęśliwie dojechaliśmy do Parku Dębnickiego, który był celem organizowanego przez KMR przejazdu rowerowego.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować uczniom i rodzicom z klasy 4A, 4B, 5A oraz 6B za aktywne włączenie się w przejazd rowerowy, a tym samym działania związane z naszym uczestnictwem w Międzynarodowej Akredytacji STARS. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami jeszcze na wielu rowerowych ścieżkach oraz w innych planowanych akcjach 😊

Zapraszamy również pozostałych członków naszej społeczności szkolnej do włączania się w działania programowe STARS. 

                      

  Zespół STARS:

Marta Cieślik

                                       Piotr Pytel

                                       Dominika Kozioł

 

 

Odsłony: 168