egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: czwartek, 08, luty 2018 A. Smoleń-Zaborska

kompetencje na szostke

 

           Klasa IV b przystąpiła do realizacji programu „Kompetencje na szóstkę” Fundacji Uniwersytet Dzieci. Czwartoklasiści podczas zajęć zastanawiali się „Dlaczego czasami lepiej w drużynie?” „Jak realizować projekt?”. Uczniowie szukali swoich mocnych stron i zastanawiali się – jakie w naszej klasie występują mocne strony i talenty? Uczniowie doskonalą pracę w grupie, kształtują kompetencje społeczne (kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość). Podczas wspólnych działań ćwiczą umiejętność krytycznego i logicznego myślenia, rozumowania oraz argumentowania i wnioskowania. Projekt potrwa do kwietnia.

Agnieszka Smoleń-Zaborska

 

 

Odsłony: 1769