egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Programy i projekty

Opublikowano: środa, 08, grudzień 2021
A. Smoleń - Zaborska

Zapraszamy do udziału w jednym z najpopularniejszych projektów edukacyjno-pomocowych UNICEF - akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. To już szósta polska edycja światowego projektu, którego początki sięgają 1999 roku.

W naszej szkole to będzie VI edycja - uczestniczymy w akcji od początku. Prosimy o zapoznanie się z materiałami dotyczącymi projektu.

Czytaj więcej: Akcja WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

Opublikowano: poniedziałek, 29, listopad 2021
A. Smoleń - Zaborska

Dyplom


 

Opublikowano: piątek, 26, listopad 2021
A. Smoleń - Zaborska

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF #GoBlue

 

20 listopada przypadała kolejna rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych - Konwencji o prawach dziecka. Jest to dzień, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Dokument ten zaznacza, że każdemu dziecku, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy pochodzenia, przysługują takie same prawa.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF #GoBlue

Opublikowano: piątek, 19, listopad 2021
A. Smoleń - Zaborska

BohaterOn – włącz historię – podsumowanie

Nasza szkoła po raz kolejny  brała udział w edukacyjnym projekcie BohaterON – włącz historię! W ramach akcji wysyłaliśmy kartki do uczestników Powstania Warszawskiego, dziękując im w ten sposób za poświęcenie i walkę w obronie ojczyzny.  W projekcie wzięły udział klasy VIII – wzbogacając swoją wiedzę dotyczącą powstania i jego uczestników. Po raz kolejny uczniowie przygotowali kartki dla powstańców dziękując za ich trud i poświęcenie.

Czytaj więcej: BohaterOn – włącz historię – podsumowanie

Opublikowano: środa, 20, październik 2021
A. Romańczyk

Poruszona wielkim sercem mojego ucznia z klasy 7 Tomka chciałam serdecznie prosić w jego i swoim imieniu o dołączenie do akcji Wylosuj Anioła.

Strach, ból, samotność i niepewność - choremu dziecku i jego rodzinie podczas leczenia w szpitalu onkologicznym towarzyszą trudne emocje. Członkowie fundacji Gdy Liczy się Czas postanowili zainicjować akcję pisania kartek dla dzieci WYLOSUJ ANIOŁA, która ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów. Akcja WYLOSUJ ANIOŁA powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Czytaj więcej: Wylosuj anioła

Opublikowano: poniedziałek, 11, październik 2021
B. Boroń

 

Z kulturą

 

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY

 “Z KULTURĄ MI DO TWARZY”

 

W bieżącym roku szkolnym 2020/2021 świetlica będzie realizować Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy” pod patronatem MEN. Projekt powstał w oparciu o aktualną Podstawę Programową oraz kierunki polityki oświatowej państwa.

Projekt realizowany będzie od 4 października 2021 do 24 czerwca  2022. W tym czasie uczniowie będą wykonywać rozmaite zadania.

Czytaj więcej: MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY  “Z KULTURĄ MI DO TWARZY”