egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 01, marzec 2021 M. Cieślik

 

ZAPROSZENIE

Drodzy Uczniowie Klas 8 - Czas dla Was

     Do końca roku szkolnego pozostało kilka miesięcy. Dla Was to czas wyjątkowy, bo to nie tylko zakończenie kolejnej klasy, ale przecież zakończenie całego okresu Waszej edukacji w szkole podstawowej.

Ten rok jest dla Was szczególny, ale i bardzo specyficzny. Choć pod koniec maja czeka Was egzamin dotyczący Waszych postępów edukacyjnych to jednak niemal od roku zdajecie bezustanny egzamin z odpowiedzialności za samych siebie, za siebie wzajemnie, egzamin z umiejętności dostosowania się do sytuacji nieprzewidywalnych, które spadły na nas jak grom z jasnego nieba, sytuacji związanych z epidemią wywołaną Covid-19. Wiemy, że pewnie już macie przesyt informacji na ten temat, a samo słowa pandemia czy epidemia, budzą w Was pewnie złość lub mniejszą bądź większą agresję. Nie dziwi nas to, bo czujemy się bardzo podobnie. Chcąc, nie chcąc wszyscy doświadczamy podobnych emocji związanych z codziennością covidową.

     W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was do rozmowy. Tak, zawsze warto rozmawiać, bo rozmowa ma leczące działanie. Zapraszamy do spotkań z pedagogiem, psychologami w naszej szkole. Na tym ostatnim odcinku Waszych zmagań z uczniowskim życiem w podstawówce porozmawiajmy o tym, co w Was drzemie, a o czym chcielibyście opowiedzieć. Przyjdźcie z koleżanką czy kolegą, jeśli krępujecie się przyjść sami.  Jeśli potrzebujecie porozmawiać o czymkolwiek, zachęcamy Was do spotkania. Porozmawiajmy o Waszych radościach, marzeniach, planach, o tym, co Was niepokoi, smuci i martwi. Porozmawiajmy o wszystkim, o czym macie ochotę powiedzieć. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. 

Spotkania  będą prowadzone w formie:

 -  dyskusji przy herbacie, w gabinecie nr 6.

Nasze dyżury:

Pedagog szkolny – Marta Cieślik – poniedziałek 10: 30 -12:00

Psycholog szkolny – Piotr Pytel – środa  -10:30 – 12:00

Psycholog szkolny  -  Agnieszka Balicka – czwartek - 8:50 – 9:30

 

Czekamy na Was już od 1 marca 2021

Odsłony: 16