egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: niedziela, 18, grudzień 2016 L. Comber

WYNIKI VI SZKOLNEGO KONKURSU

PIOSENKI ANGIELSKIEJ

7 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się kolejna, szósta już edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej . Komisja konkursowa w składzie: pani Luiza Comber i pan Krystian Gajewski oce­niała walory gło­sowe, popraw­ność języ­kową, dyk­cję, muzy­kal­ność, dobór reper­tu­aru dosto­so­wany do wieku uczest­nika i ogólny wyraz arty­styczny. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Alicja Ulidowska klasa VI b

II miejsce – Martyna Hotloś klasa VI b

III miejsce – Eliza Owczarek – klasa VI a

wyróżnienie - Natalia Bańdo – klasa IV b

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Luiza Comber

Odsłony: 469