egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: środa, 05, czerwiec 2019 K. Świergosz


Wyniki konkursu "Programiści na start V"

Miło nam poinformować, iż konkurs programistyczny został rozstrzygnięty. Motywem tej edycji konkursu była aplikacja edukacyjna. Nie brakło różnorodności i ciekawych rozwiązań. Natomiast wśród narzędzi programistycznych znalazło się środowisko Scratch, a także język programowania C++ oraz zintegowane środowisko Visual Studio. Wszystkim młodym adeptom gratulujemy i życzymy sukcesów.

 

Oto wyniki tegoroczych zmagań:

 

I miejsce: Mikołaj Kołek

II miejsce: Mateusz Maślanka

III miejsce: Jakub Bryński

 

Wyróżnienia:

Emil Sitarz

Oskar Szybka

 

Jury:
Justyna Waligóra
Piotr Pytel
Krzysztof Świergosz

Odsłony: 197