egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 18, listopad 2019 P. Kulka


Nowości w bibliotece

W ostatnich tygodniach biblioteka szkolna wzbogaciła się znacznie o kilkadziesiąt nowych tytułów. Wśród nich, oprócz lektur szkolnych, nasi uczniowie znajdą też pozycje z różnych dziedzin (geografii, techniki, informatyki) oraz masę ciekawych książek na długie jesienno-zimowe wieczory. Z pewnością każdy z czytelników znajdzie coś dla siebie – zarówno ten z klasy pierwszej, jak i ósmoklasista.

Dla najmłodszych wybraliśmy nowe pozycje z serii Czytam sobie, cieszące się niesłabnącą popularnością przygody Neli małej reporterki czy wprowadzające w świat techniki i nauki książeczki z cyklu „Jak to działa”.

Starsi uczniowie na pewno ucieszą się z najnowszych tomów ich ulubionych powieści: „Kroniki Archeo”, „Zwiadowcy”, „Spirit Animals”. Wśród nowych tytułów znajdą też serię „Wojownicy”, „Imaginarium” Agnieszki Stelmaszyk czy książki Roalda Dahla.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odkrywania naszych nowości!

 

 

Odsłony: 124